Zorza zgodnie z planem!

W Sobotnie popołudnie w ramach przedostatniej kolejki ligowej Zorza walczyła o punkty ligowe z ostatnią ekipą w tabeli Czarnymi Przybymierz. Beniaminek A klasy był faworytem tego spotkania. A mimo to to gospodarze dzisiejszych zawodów wyszli pierwsi na prowadzenie w dzisiejszym meczu. Ekipa z Przybymierza długo nie nacieszyła się z prowadzenia gdyż goście zza miedzy:) szybko odpowiedzieli za sprawą Adama Sowińskiego , który w dzisiejszym meczu był wyróżniającym się zawodnikiem w drużynie z Brzeźnicy strzelając trzy bramki. Zorza po stracie pierwszego gola w tym meczu przejęła inicjatywę na boisku efektem tego były 4 gole w pierwszych trzech kwadransach. Na drugie 45 min To jednak gospodarze wyszli z większym animuszem co przyniosło efekt w postaci bramek. Żółto niebiesko czarni popełniając dużo błędów w defensywie sprawili że zespół z Przybymierza w pewnym momencie miał już tylko jedną bramkę do odrobienia. Zorza pokazała dzisiaj jednak charakter i mimo straconych czterech goli oraz bardzo dużych braków kadrowych wygrała 6:4 wywożąc cenne  trzy punkty.