Remis na koniec sezonu!

Zorza w ramach ostatniej kolejki ligowej podejmowała na własnym obiekcie gości z Żarek Wielkich. Mimo palącego słońca obie ekipy stworzyły ciekawe widowisko z dużą ilością bramek. Dobrze w mecz wszedł beniaminek który strzelił gościom szybko dwie bramki. Mając praktycznie mecz pod kontrolą Zorza nie ustrzegła się również błędów. Po jednym takim w środkowej strefie strata piłki poskutkowała tym że przyjezdni strzelili pod koniec pierwszej połowy bramkę kontaktową. W drugich trzech kwadransach to ekipa Granicy doszła do głosu wyrównując stan meczu na 2:2 by chwilę później wyjść pierwszy raz w tym spotkaniu na prowadzenie. Podopieczni Pawła Najdka nie mieli zamiaru tego dnia łatwo oddać punkty i w 66 minucie do wyrównania doprowadził Wojciech Toczka. Gdy wydawało się że kolejne bramki dla gospodarzy to kwestia czasu do głosu ponownie doszli goście strzelając na 4:3. I mimo że wszyscy już myśleli że takim wynikiem zakończą się sobotnie zawody to ekipa z Brzeźnicy mając jeszcze rzut wolny doszła do głosu po raz ostatni a dokładnie za sprawą Łukasza Zięby który po dokładnym dośrodkowaniu uderzył piłkę głową i umieścił ją w siatce. Zorza remisuje i zdobywa cenny punkt zajmując ostatecznie szóste miejsce na koniec sezonu Keeza A klasy.