Brak punktów:(

Niestety w dalszym ciągu zespół z Gminy Brzeźnica nie może się przełamać w rozgrywkach ligowych. Po dobrej postawie z wiceliderem w poprzednim tygodniu Zorza miała idealną szansę na to aby wywieść punkty z Lipinek gdzie miejscowa Łużyczanka też ma słabszy sezon. Żółto niebiesko czarni aby myśleć o pogoni punktowej za rywalem , musieli zapunktować w niedzielne późne popołudnie a najlepiej wygrać i zbliżyć się na trzy punkty do rywala. Niestety przespana pierwsza połowa i niemrawy początek drugiej sprawiły że o kolejne punkty będzie bardzo trudno tego dnia. Łużyczanka pokazała że na swoim terenie może powalczyć z każdym. Drużyna Zorzy mimo wyniku 4:0 próbowała jeszcze cokolwiek w tym meczu zmienić udało się to za sprawą Marcina Matczaka oraz Krystiana Tylka którzy strzelili w krótkim okresie czasowym dwie  bramki i dali nadzieje że wynik może ulec zmianie. Łużyczanka widząc wysoko atakujący zespół z Brzeźnicy przeprowadziła kontrę i ustaliła wynik spotkania n 5:2. Tym samym wracamy z dalekich Lipinek Łużyckich bez punktów.