Zorza dopisuje kolejne trzy punkty:)

Niedzielne wrześniowe popołudnie i mecz wyjazdowy z Czarnymi Przybymierz. Zorza która zaczęła bardzo dobrze ligę jechała z nadzieją na kolejne punkty. Gospodarze mając w składzie byłych już zawodników Zorzy bardzo chcieli napsuć krwi przyjezdnym. Czarni bez kompleksów podeszli do tego spotkania co było widać już od początku spotkania lepiej wymieniane podania mniej nerwowych zagrań w przeciwieństwie do zespołu gości. Mimo wszystko to przyjezdni już w 8 min meczu otworzyli wynik spotkania Gdyby lepsza skuteczność Brzeźniczan to w pierwszych trzech kwadransach to Zorza zamknęła by mecz. A tak niewykorzystane sytuację lubią się mścić co przełożyło się na dzisiejsze granie. Czarni w pierwszych trzech kwadransach chcieli pokazać przyjezdnym że nie mają zamiaru oddać punktów. Gospodarze tego dnia dążyli do celu jakim było na pewno wywalczenie trzech punktów na swoim terenie. Czarni wyrównali po prezencie od naszego zespołu jakim był rzut karny. do przerwy 1:1. Kolejne trzy kwadranse zapowiadały się nie mniej emocjonujące Zorza musiała się obudzić a Czarni za wszelką cenę chcieli wyszarpać punkty. Gospodarze mieli i wykorzystali sytuację którą mieli na 2:1. Goście z Gminy Brzeźnica nie mieli zamiaru zostawić tak tego spotkania i wyniku i wzięli się ostro do pracy, która przyniosła efekt w postaci bramek dla żółto niebiesko czarnych. Najpierw Krystian Czura wyrównał w 63 minucie , siedem minut później Krzysztof Sowiński po raz drugi w tym dniu dał znać o sobie strzelająć na 3:2. W 73 minucie na cztery dwa podwyższa Robert Chabiniak , który jeszcze w tym spotkaniu strzelił drugiego gola  w 92 minucie ustalając wynik spotkania na 5:2 dla Zorzy.