Zorza 5:2 Raptus

czwarta seria i starcie z wiceliderem. Które zapowiadało się na hit serie B tego weekendu. Tak też miał ten mecz wyglądać Raptus wielka niewiadoma po trzech kolejkach.  I Zorza która chciała potwierdzić wyższość nad rywalem. Pierwsze trzy kwadranse to tylko jeden gol dla gospodarzy i skromne prowadzenie choć podopieczni Pawła Najdka powinni zamknąć mecz już w pierwszej połowie. w Drugiej połowie nasza drużyna poprawiła skuteczność i zdecydowanie przechyliła wynik na swoją korzyść pokazując gościom że tego dnia niespodzianki w postaci punktów nie bedzie:). Katami Raptusa zostali Krzysztof Sowiński który ustrzelił tego dnia dublet. Dwa kolejne trafienia dołożył Kacper Chabiniak oraz jedno trafienie zaliczył Sebastian Kukla. Zorza pokazała że na swoim podwórku jeńców nie bierze i na pewno zrobi wszystko aby takich wyników przy Ul. Zielonogórskiej 24 było więcej. Gratulujemy zawodnikom zwycięstwa i dziękujemy za liczne wsparcie dużej rzeszy kibiców na naszym obiekcie:).