Zimny prysznic:(

Szok , niespodzianka, sensacja , itpTak można podsumować występ Zorzy w 5 kolejce ligowej Keeza B klasy grupy Żagań. Faworyt mógł być jeden tylko w tym spotkaniu. Goście z Brzeźnicy zaczęli najlepiej jak mogli gol na początku spotkania do tego po 20 minutach kartka czerwona bezpośrednia dla jednego z zawodników gospodarzy , idealny scenariusz. Jednak to co zapowiadało że Zorza spokojnie trzy punkty wywiezie z terenu gdzie boiskiem nikt by terenu w Niegosławicach nie nazwał to gospodarze dzisiejszych zmagań pokazali nam i reszcie ligi że u siebie nie jednej drużynie urwą punkty. I tak to spotkanie przebiegało Husaria u siebie , Husaria wolą walki Husaria w końcu w końcu zwycięska. Ciężko cokolwiek pisać po takim blamażu ale trzeba sobie powiedzieć wprost porażki są wpisane w tą dyscyplinę sportu i takie niespodzianki będą największym smaczkiem dla kibica oraz innych drużyn nawet w najniższej klasie rozgrywkowej w Polsce. Gratulujemy gospodarzom życząc takich meczów jak dzisiaj z nami więcej na swoim terenie:). A naszemu zespołowi wyciągnięcia wniosków z błędów które dzisiaj były nadto widoczne i pokazania że ta 5 kolejka była wypadkiem w pracy:)))).