Cenna wygrana:)

Niedzielne październikowe popołudnie i starcie ekip które na pewno były podrażnione po ostatnich wydarzeniach minionego weekendu. Już pierwsze trzy kwadranse pokazały że gospodarze będą chcieli za wszelką cenę zmazać plamę jaką była niewątpliwie porażka z przed tygodnia z zespołem Husarii Niegosławice. Zorza w pierwszej połowie dominowała była zdecydowanie więcej przy piłce mając przy tym kilka klarownych sytuacji pod bramką drużyny z Wymiarek. Niestety w pierwszej połowie nie chciało nic wpaść a powinno dla gospodarzy wynik do przerwy 0:0. W drugich trzech kwadransach oba zespoły chciały zdobyć pełną pulę i to było widać. Gospodarze otwierają wynik za sprawą Sebastiana Kukli. Niestety żółto niebiesko czarni cieszyli się tylko chwilę tym prowadzeniem bo goście z Wymiarek szybko doprowadzają do remisu. Zorza po tej bramce dla gości bardzo ospale zabrała się do przechylenia wyniku na swoją stronę. Po słabych 10 minut wprowadzeni rezerwowi naszej ekipy dały nam upragnione trzy punkty najpierw Wojciech Toczka strzela na 2:1 pięknym strzałem z głowy. A pod koniec spotkania Paweł Tynda ustala wynik meczu na 3:1 dla podopiecznych Pawła Najdka. Tym samym Zorza dzięki wynikom z innych boisk wraca na fotel lidera B klasy Żagań z dorobkiem 15 punktów.