Zorza 4:1 Płomień:)

Niedzielne wrześniowe popołudnie i druga kolejka Keeza B klasy. Zorza na własnym terenie podejmuje aspirującą do awansu drużynę Płomienia Czerna. Pierwsze trzy kwadranse bardzo wyrównane. Podopieczni Pawła Najdka już na początku meczu bo w 6 minucie obejmują prowadzenie za sprawą Kacpra Chabiniaka. Gospodarze dzisiejszych zawodów cieszyli się z prowadzenia do 14 minuty gdzie jeden zawodników przyjezdnych znalazł światło do bramki strzeżonej przez naszego bramkarza Gabriela Śleżuka. Kolejne minuty to szanse z obydwu stron z lekkim wskazaniem na gości którzy byli bardzo nieskuteczni tego dnia. Pierwsze trzy kwadranse kończą się remisem który nikogo nie zadawalał. W drugiej połowie działo się bardzo dużo goście z Czernej po czerwonej kartce swojego zawodnika bardzo ułatwili zadanie żółto niebiesko czarnym. W 71 minucie meczu na 2:1 strzelił Krzysztof Sowiński , który w 76 minucie ponownie tym razem wykorzystuje rzut karny i wyprowadza gospodarzy na podwójne prowadzenie. W 88 minucie na 4:1 podwyższa Robert Chabiniak tym samym ustalając wynik meczu na korzyść naszego zespołu. Zorza tym samym wygrywa pierwszy raz od kwietnia na własnym obiekcie gdzie mierzyła się z Czarnymi Przybymierz.