Inauguracja za trzy:)

Niedzielne deszczowe popołudnie i pierwsza kolejka ligowa. Wyjazd do Kotowic na trudny teren gdzie trzeba było walczyć o każdy centymetr boiska. Tak też było , już od początku spotkania widać było po obu  zespołach że każda z nich chce zdobyć tego dnia pełną pulę. Pierwsze trzy kwadranse bardzo wyrównane Gospodarze obejmują szybko prowadzenie które utrzymali do 31 minuty wtedy ładnym strzałem popisał się Krzysztof Sowiński który wyrównał stan meczu na 1:1. Cztery minuty później Zorza znowu dochodzi do głosu i rzutu wolnego bezpośrednio ładnym strzałem nad murem Robert Chabiniak daje prowadzenie przyjezdnym. I gdy wydawało się że Podopieczni Pawła Najdka utrzymają prowadzenie , Błękitni wyrównują po stałym fragmencie gry z rzutu wolnego na 2:2. Zorza drugie trzy kwadranse wyglądała już znacznie lepiej choć gospodarze walką i ambicją próbowali za wszelką cenę wywalczyć zdobycze punktowe na swoim terenie. Dobra gra w drugiej połowie przyniosła efekt w postaci dwóch bramek dla naszego zespołu najpierw w prowadzony po przerwie nowy nabytek Zorzy Krystian Czura zdobył dla żółto niebiesko czarnych gola na 3:2 a w 90 min na 4:2 strzelił również wprowadzony po przerwie Dariusz Śleżuk , który ustalił tym samym wynik spotkania na korzyść gości.