Wyjazdowa wygrana:)

W 21 kolejce Keeza A klasy grupy czwartej nasz zespół mierzył się na wyjeździe z niewygodną zawsze Kwisą Trzebów. na tym obiekcie Zorza patrząc w historię potyczek z tym rywalem zawsze miała ciężką przeprawę. Zorza w tym spotkaniu nie miała nic do stracenia i pojechała po pełną pulę jaką na pewno były by trzy punkty. Już pierwszy kwadrans pierwszej połowy pokazał że będzie to otwarte spotkanie z dużą ilością sytuacji podbramkowych. Zorza zaczęła najgorzej jak mogła bo już w pierwszej minucie traci bramkę po golu samobójczym. Mecz się dobrze nie zaczął a już mieliśmy wyrównanie za sprawą Wojciecha Toczki który wyrównał stan spotkania. Goście z Brzeźnicy poszli za ciosem i już po 12 minutach prowadzili z Kwisą 2:1 po golu Krzysztofa Sowińskiego. Brzeźniczanie nie mieli zamiaru nad tym poprzestać i po 30 minutach wyszli na podwójne prowadzenie za sprawą ponownie Krzysztofa Sowińskiego który w tym dniu ustrzelił dublet. W drugich trzech kwadransach gospodarze rzucili się do odrabiania strat i było widać na boisku że chcą za wszelką cenę odwrócić losy spotkania. Kwisa strzela bramkę i łapię z naszą drużyną kontakt. Żółto niebiesko czarni myśląc o trzech punktach musieli postawić tego dnia kropkę nad i. Ta sztuka udała się za sprawą Kacpra Toczki który strzelając na 4:2 ustalił wynik spotkania. Zorza wraca po raz pierwszy w tej rundzie z trzema punktami z meczu wyjazdowego.