Jelenin za mocny:(

Nie tak miało wyglądać niedzielne popołudnie przy Ul. Zielonogórskiej 24. Zorza po wyjazdowym zwycięstwie z Kwisą Trzebów miała ochotę na wywalczenie punktów tym razem na własnym terenie. Dobry początek w wykonaniu gospodarzy mógł świadczyć o tym że Brzeźniczanie postawią się dużo mocniejszemu rywalowi. Niestety tego dnia faworyt z jelenina nie zawiódł i po bardzo dobrym spotkaniu wygrał niedzielne zawody wysoko bo aż 5:0. Zorza próbowała starała się lecz tego dnia niestety zespół z Gminy Brzeźnica musiał uznać wyższość rywala zza miedzy. A już w najbliższą sobotę wielkie święto naszego klubu i mecz ligowy z KP Tomaszowo na które, już teraz wszystkich kibiców zapraszamy. Początek zawodów 16:30.