Zwycięstwo w meczu kontrolnym

Dziś (25.02) rozpoczęliśmy nasz okres przygotowawczy do rundy wiosennej sezonu 2017/18. Na pierwszy ogień sprawdziliśmy się z KP Tomaszowo na wyjeździe, gdzie zwyciężyliśmy 5:3.

Już pierwsze minuty meczu przekonały nas, że nie przyjechaliśmy do Tomaszowa na darmo. W 4. minucie Robert Chabiniak pokonał bramkarza gospodarzy, co chwilę później powtórzył Arkadiusz Irski. Nasi zawodnicy stali się pewni siebie, przez co nieco odpuścili i pozwolili rywalom wyrównać wynik, jeszcze przed końcem pierwszej połowy.

Po przerwie to miejscowi otworzyli wynik, tym samym wychodząc na prowadzenie i nie dopuszczając naszych do głosu. Gdy zdawało się, że już nie mamy żadnych szans, na pomoc przyszli Janusz Garnek, który doprowadził do remisu oraz Krystian Tylk, który błyskawicznie zapewnił rezultat 4:3. Na zakończenie Arkadiusz Irski postawił kropkę nad "i", strzelając ostatnią bramkę w tym spotkaniu i ostatecznie ustalił wynik na 5:3.