Kolejna wygrana!

Można powiedzieć, że przygotowania do rundy wiosennej idą po naszej myśli, ponieważ po raz kolejny pokonaliśmy naszych sparingpartnerów na ich terenie. W ubiegłą niedzielę sprawdzaliśmy się z KS Lipna, z którymi zwyciężyliśmy 2:0 po bramkach Sebastiana Kukli oraz Krzysztofa Skorupy.

Pierwsza połowa szła pod nasze dyktando, o czym świadczyły szybko zdobyte bramki (4. i 5. minuta). Gospodarze mieli mało okazji do gry, starali się grać długimi piłkami na napastników, jednak te nie dały im żadnego pożytku. W drugiej połowie nasi zawodnicy starali się kontrolować sytuację na boisku, jednak pare razy "zaspali" w defensywie i po błędach w obronie musiał interweniować nasz bramkarz, Gabriel Śleżuk. Na naszą korzyść, wynik już nie uległ zmianie i mecz zakończył się naszą wygraną.