Trzy punkty dla Kwisy:(

Niestety kolejny mecz i kolejny bez punktów na własnym terenie mimo dobrych drugich trzech kwadransów nie udało się odwrócić losów spotkania. Zorza w pierwszej połowie zagrała bardzo zachowawczo , do tego brakowało pomysłu na grę z przodu co wykorzystali goście z Trzebowa. Dwu bramkowa przewaga pozwoliła kwisie kontrolować przebieg niedzielnych zawodów w pierwszych trzech kwadransach. Gospodarze nie mając nic do stracenia bardzo dobrze weszli w drugie 45 min grając zdecydowanie lepiej mając przy tym naprawdę dobre sytuacje bramkowe. Niestety skuteczność w rundzie jesiennej to też nie najmocniejsza strona naszej drużyny. Zorza przegrywa na własnym obiekcie 3:1 i będzie musiała szukać punktów w meczu wyjazdowym z Czarnymi Jelenin co przy brakach kadrowych jakie się przytrafiły jesienią pierwszemu zespołowi , nie będzie o nie łatwo. Jedyną bramkę dla naszej ekipy zdobył Sebastian Kukla.