Bez przełamania:(

9 kolejka ligowa Keeza a klasa i wyjazdowa potyczka z Czarnymi jelenin. Zorza mimo dalszych braków kadrowych chciała za wszelką cenę wywieść zdobycze punktowe z trudnego terenu. Czarni jednak gościom nie mieli zamiaru ułatwiać czegokolwiek tego dnia. Mimo to pierwszą 100 proc sytuację miała Zorza za sprawą Krzysztofa Sowińskiego , któremu zabrakło zimnej krwi pod bramką rywali. Co nie udało się gościom , udało się gospodarzom którzy po stałym fragmencie gry z rzutu rożnego objęli prowadzenie w tym spotkaniu. Ekipa z gminy Brzeźnicy próbowała odrobić straty i miała ku temu drugą świetną sytuację za sprawą po raz kolejny w tym spotkaniu Krzysztofa Sowińskiego , który znalazł się idealnie w polu karnym. Niestety po jego strzale piłka odbiła się od poprzeczki i wyszła po za bramkę. Mimo tak dobrych sytuacji to po raz kolejny w tym meczu jeszcze w pierwszej połowie do głosu doszli gospodarze dokładając dwie bramki tuż przed przerwą. Po trzech kwadransach wynik 3:0 dla Czarnych jelenin. Druga połowa to dużo walki z obu stron oraz kartek. Wynik już do końca się nie zmienił i Podopieczni Pawła Najdka muszą szukać punktów w kolejnym meczu ligowym już za tydzień w Tomaszowie. Po meczu ligowym Prezes Zorzy Paweł Najdek wrzucił do puszki kwotę zebraną przez zawodników naszej drużyny na pomoc w rehabilitacji strażaka Mateusza Marchewki