Falstart! Na początek :(

Nie tak miał wyglądać początek rozgrywek wykonaniu Zorzy Brzeźnica. Podopieczni Pawła Najdka zaliczyli mocny falstart na początku sezonu. Żółto niebiesko czarni mimo że ulegli ekipie Zabłociu aż 5:0 to mogli przy zdecydowanie lepszej skuteczności wyjechać z trudnego terenu , na pewno z punktami. Niestety Goście tego dnia nie mogli trafić ani razu do bramki rywali marnując przede wszystkim okazje za okazją wychodząc kilkakrotnie sam na sam z bramkarzem gospodarzy. Co nie udało się Zorzy to Błękitnym na domiar złego wychodziło wszystko ,dodatkowo zespół z Brzeźnicy zmarnował rzut karny który był obrazem nieskuteczności sobotniej potyczki. Już za tydzień pierwszy mecz na własnym obiekcie gdzie będzie drużyna Zorzy miała okazję do rehabilitacji podejmując beniaminka ligi Nysę Trzebiel.