Delta za mocna:(

W 25 kolejce Keeza A klasy grupy IV nasza drużyna podejmowała na własnym obiekcie lidera rozgrywek Deltę Sieniawa Żarska. Faworyt tego spotkania mógł być jeden. Mimo dużych braków kadrowych z obu stron to lider rozgrywek od początku meczu dyktował warunki gry. Już po pierwszych minutach meczu Zorza dostaje dwa ciosy które podcieły już na samym początku skrzydła gospodarzom. w kolejnych minutach niestety scenariusz dzisiejszych zawodów był ten sam lider kreował stwarzał sytuacje bramkowe a zespół Zorzy próbował co jakiś czas wyjść z kontratakiem. Jakość zespołów niestety była po stronie przyjezdnych , którzy dołożyli jeszcze dwie bramki przed przerwą. Brzeźniczanie jednak pokazali w tym spotkaniu że można strzelać bramki nawet tak mocnej ekipie jak Delta. tuż przed przerwą kontaktową bramkę strzelił Sebastian Kukla. Po przerwie jeszcze dwa trafienia dołożyli kolejno Krzysztof Sowiński oraz Krystian Tylk, strzelenie trzech goli gościom z Sieniawy Żarskiej jednak nie dały chociażby remisu. Dobrze dysponowana ekipa Delty pokazała że nie bez powodu wygrała rozgrywki A klasy pokazując naprawdę dobry i skuteczny futbol , który dał im dzisiaj okazałe zwycięstwo aż 9:3.