Czas podsumowań

Nasza druga drużyna, junior młodszy, kończy rundę jesienną na 3 pozycji, tracąc do lidera 4 oczka i zdobywając przy tym 11 punktów. Nasi młodzi adepci futbolu zaczęli rozgrywki od wysokiego remisu z drużyną LZS Kado Górzyn 3-3, później przyszła pierwsza porażka i jak się okazało jedyna w tej rundzie. Od czwartej kolejki nasi młodzi chłopcy zaczęli zdobywać pełną pulę trzech oczek, kolejno z drużynami Iskry Małomice (9-2), Pogromu Pożarów (6-2) oraz Łużycznką Lipinki Łużyckie (4-2), która została liderem po rundzie jesiennej. Na uwagę zasługuje fakt, że pomimo zajęcia trzeciego miejsca drużyna Zorzy strzeliła najwięcej bramek (aż 25) spośród wszystkich drużyn występujących w trzeciej lidze okręgowej. Zatem runda wiosenna zapowiada się bardzo interesująco i możemy być świadkami ciekawych spotkań, które dostarczą nam wielu pozytywnych wrażeń oraz wyłonią nowego mistrza!