Turniej rodzinny

Wspominaliśmy kiedyś o programie "Działaj Lokalnie IX" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, realizowanym przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Ośrodek Działaj Lokalnie Fundację "Porozumienie Wzgórz Dalkowskich", który dofinansowuje zmiany na terenie naszego obiektu sportowego. W ramach tego projektu zaplanowano rodzinny turniej piłki nożnej dla mieszkańców wsi i okolicznych miejscowości, na który pragniemy Państwa zaprosić. Ci, którzy nie widzieli jeszcze renowacji, jakich dokonano wokół naszego boiska, będą mieli przekonać się jak wiele zdziałali nasi zawodnicy wraz z chętnymi wolontariuszami, natomiast ci, którzy bywają na naszych meczach regularnie będą mieli okazję zintegrować się z piłkarzami i kibicami. Serdecznie zapraszamy wszystkich, tych dużych i małych, jutro (19.11) do Brzeźnicy na godzinę 13:00!

Powiązana galeria: