Remis na koniec! [FOTO]

W ostatnim meczu sezonu 2015/16 wywalczyliśmy tylko jeden punkt. Te spotkanie przyniosło nam wiele niespodzianek. Patrząc na grę naszych zawodników, śmiało mogliśmy prowadzić kilkoma bramkami już do samej przerwy, kiedy jednak przegrywaliśmy 2:0. Dopiero wtedy pojawiła się skuteczność w naszej ofensywie i zdobyliśmy kontaktowego gola. Zmotywowani ruszyliśmy do ataku i zdołaliśmy wyrównać 2:2. Nie pierwszy raz okazuje się, że zdecydowanie lepiej gramy z drużynami z czołówki tabeli, a nieco gorzej ze słabszymi zespołami. Miejmy nadzieję, że w przyszłym sezonie będziemy pokonywać naszych rywali bez względu na ich pozycję.
W galerii przedstawiamy zdjęcia z wczorajszego meczu, którymi mam nadzieję, wszyscy będą mogli cieszyć się, jak golem Arka Milika, strzelonym kilka minut temu!