Plan sparingów

Po długich przygotowaniach do ligi, które odbywały się głównie na sali, nadszedł czas na zmiany. Od ostatniego weekendu tego miesiąca, zaczniemy sprawdzać się w meczach kontrolnych z drużynami z innych lig. Spotkania będziemy rozgrywali co tydzień aż do rozpoczęcia rundy wiosennej (7/8 kwietnia), z wyjątkiem ostatniego weekendu przed pierwszą kolejką. Poprzeczka zawieszona jest wysoko, ponieważ zmierzymy się z trzema zespołami z A-klasy oraz dwoma z B-klasy z poza naszego okręgu, które znajdują się w czołówkach swoich tabel ligowych. Miejmy nadzieję, że takie zestawienie pozwoli nam odpowiednio się rozgrzać przed drugą rundą. Poniżej przedstawiamy plan sparingów:

KP Tomaszowo (A-klasa, Zielona Góra gr. IV) - 25. lutego, godzina 13:30, Tomaszowo
Błękitni Zabłocie (A-klasa, Zielona Góra gr. II) - 4. marca, godzina 13:30, Zabłocie
Iskra Małomice (A-klasa, Zielona Góra gr. IV) - 10. marca, godzina 13:30, Małomice
Fax Bieniów (B-klasa, Żary) - 18. marca, godzina 13:30, Brzeźnica
Zorza Nowe Żabno (B-klasa, Nowa Sól) - 25. marca, godzina 13:30, Nowe Żabno