Koniec sparingów

Wczorajszym meczem niedzielnym z Faxem Bieniów nasza drużyna zakończyła mecze kontrolne przed startem ligi. W pierwszym meczu towarzyskim spotkaliśmy się na wyjeździe z teamem Fadomu Nowogród , który był przy końcu okresu przygotowawczego i przed Pucharem Polski. Grając pierwszy mecz po półtora miesięcznej przerwie od zakończenia rozgrywek otrzymaliśmy prawdziwą lekcję futbolu od miejscowych przegrywając aż 16:0 co było szokiem dla kibiców jak i samych zawodników! Na szczęście zespół prowadzony przez Pawła Najdka nie załamał się po tej klęsce i zareagował w najlepszy możliwy sposób! Grając kolejny sparing z drużyną A klasy KS Tomaszowo na swoim boisku Zorza ograła rywala 5:3 czym potwierdziła że pierwszy mecz mogł zdarzyć się raz w życiu. Na trzeci mecz kontrolny Zorza udała się do Przybymierza rywalizując z Czarnymi którzy w poprzednim sezonie A klasy zajęli bardzo wysokie szóste miejsce , wszyscy kibice zastanawiali się czy bedzię powtórka z Nowogrodu! Nic z tych rzeczy po ciekawej pierwszej połowie gdzie ulegliśmy minimalnie 1:0 zespół Pawła Najdka rozegrał bardzo dobre drugie 45min  strzelając aż pięć bramek tracąc przy tym jedną, czego efektem był wynik końcowy aż 5:2 dla naszego zespołu. Tydzień później w ostatnim meczu a zarazem próbie generalnej i dobrych nastrojach po ostatnich dwóch zwycięstwach z zespołami A klasy podejmowaliśmy na własnym boisku Fax Bieniów. Drużyna Zorzy zafundowała swoim kibicom festiwal bramek strzelając aż 12 goli! Tracąc przy tym jedną bramkę. Podsumowując mecze kontrolne przegraliśmy jedno spotkanie notując trzy zwycięstwa. Z wielką niecierpliwością czekamy na pierwszy gwizdek meczu ligowego który odbędzie się 2 września na naszym boisku o godz 17.00 mierząc się z Błekitnymi Kotowice! Już teraz zapraszamy gorąco na ten mecz trzymając mocno kciuki za naszych.