Sparingi, turniej, zebranie zarządu

Sparingi, turniej,  zebranie zarządu

Zbliżamy się do rozpoczęcia drugiej części sezonu 2015/16, w związku z tym chcielibyśmy przedstawić Wam kilka istotnych informacji:

4 marca w Żaganiu odbędzie się zebranie wszystkich klubów oraz zarządu OZPN Żagań w celu ustalenia dokładnego terminarza wraz z godzinami meczów, przedstawicielami naszej drużyny będą: trener Paweł Najdek oraz kapitan zespołu Kamil Bendiuł.

6 marca o godzinie 14.00 na naszym boisku, zagramy pierwszy sparing, z czwartą drużyną po rundzie jesiennej, nowosolskiej klasy "B" - Cuprum Czciradz.

13 marca, również w Brzeźnicy, o godzinie 14.30, Zorza zagra kolejny sparing, tym razem przeciwnikiem będzie druga drużyna żarskiej B-klasy - Fax Bienów.

19 marca, tydzień przed świętami, na naszym boisku odbędzie się turniej towarzyski o ,,Puchar wójta gminy Brzeźnica", wezmą w nim udział drużyny z trzech podokręgów:

• Błękitni Kotowice - OZPN Zielona Góra
  • WKS Łaz - OZPN Żary
  • Zorza Brzeźnica - OZPN Żagań

Turniej rozpocznie mecz drużyn młodzieżowych z Brzeźnicy i Jelenina. Wszystkich kibiców zapraszamy już od godziny 10.00.

3 kwietnia wznawiamy rozgrywki ligowe meczem z Raptusem Dzikowice. Runda wiosenna potrwa do 12 czerwca.