Zorza w końcu zwycięska:)

Do bardzo ważnego meczu jeśli chodzi o utrzymanie doszło w niedzielne popołudnie na obiekcie przy ul. Zielonogórskiej 24. Starcie z wagi o 6 punktów aby myśleć o utrzymaniu w Keeza A klasie! Żółto niebiesko czarni na własnym obiekcie podejmowali płomień Czerna. Wygrany tego spotkania na pewno mógł  złapać oddech a zarazem kontakt z resztą stawki jeśli chodzi o dolne rejony tabeli a co za tym idzie walkę o utrzymanie. Zorza pierwsze trzy kwadranse zagrała bardzo dobrze mimo bardzo dużych braków kadrowych strzela dwie bramki za sprawą Łukasza Garczyka oraz Roberta Chabiniaka. Po przerwie gospodarze nie zamierzali ułatwiać życia gościom z Czernej i po raz drugi w tym spotkaniu dał osobie znać Robert Chabiniak który bardzo dobrą dyspozycją ustrzelił dublet w tych zawodach. Zorza prowadząc 3:0 próbowała kontrolować przebieg spotkania. Płomień w drugiej połowie grał z większym animuszem ale stać zespół przyjezdnych był na dwie bramki które w końcowym rozrachunku dały trzy punkty podopiecznym Pawła Najdka.