Zorza lepsza od Czarnych:)

W 5 kolejce ligowej Zorza Brzeźnica pojechała do sąsiada z Przybymierza aby powalczyć o punkty ligowe z tamtejszym zespołem Czarnych. Goście z Brzeźnicy aby mogli myśleć o utrzymaniu się w A klasie musieli po prostu ten mecz Wygrać. Ekipa z podokręgu Żagań już od samego początku próbowała jak najszybciej strzelić bramkę. W pierwszych trzech kwadransach ta sztuka udała się dwukrotnie za sprawą Adama Sowińskiego , gospodarze tuż przed końcem pierwszej połowy złapali kontakt strzelając na 2:1. Po przerwie na boisku przy ul klubowej 1 działo się jeszcze więcej niż w pierwszych 45 min. Żółto niebiesko czarni strzelali kolejne bramki najpierw Stanisław Kukla wyprowadził ekipę z Brzeźnicy na 3:1 a w kolejnych minutach Adam Sowiński strzelił dwie kolejne bramki dając podopiecznym Pawła Najdka zdecydowane prowadzenie 5:1. Przy tak dobrym wyniku wkradło się jednak duże rozluźnienie w szeregach gości. Czarni skrzętnie to wykorzystali strzelając dwa gole zmniejszając rozmiary porażki na 5:3 mając jeszcze szanse na odwrócenie losów spotkania. Zorza jednak nie pozostawiła złudzeń Czarnym i za sprawą Janusza Garnka który wszedł w drugiej połowie ustalił wynik spotkania na 6:3 dla Zorzy. Tym samym przywozimy z meczu wyjazdowego trzy punkty które na koniec sezonu mogą być bardzo przydatne:)

Czarni Przybymierz 3:6 Zorza Brzeźnica