Zorza Brzeźnica!!!

Niestety ze względu na epidemię wirusa jaka panuje na świecie oraz w Polsce wszystkie rozgrywki w naszym kraju zostały zawieszone! Już teraz wiemy że przerwa potrwa przynajmniej do 26 kwietnia.  O ewentualnych zmianach nasz klub będzie informowany przez Lubuski ZPN. Jak wiemy pierwszej drużynie nie udało się rozegrać wszystkich meczów kontrolnych w tym zaplanowany na 21 marca w próbie generalnej na własnym boisku meczu z liderem b klasy Nowosolskiej Modrzew Modrzyca. Tydzień przed startem rundy wiosennej mieliśmy znać odpowiedź w jakiej formie jest zespół prowadzony przez Pawła Najdka i jak po pół rocznej przerwie spowodowanej kolejnym etapem remontu boiska drużyna będzie się prezentowała na własnym obiekcie.Ponadto ze względu na pozamykane szkoły nasze grupy najmłodszych adeptów futbolu musiały przedwcześnie zakończyć treningi na sali gimnastycznej ze względu bezpieczeństwa. W tym momencie nasza pasja jaką jest piłka nożna spada na drugi plan , mając na uwadze dobro i zdrowie swoje oraz najbliższych musimy przestrzegać zasad wprowadzonych przez ludzi odpowiedzialnych za nas. Dzięki temu wierzymy że w niedługim czasie będziemy mogli znowu cieszyć się radością jaką jest futbol w lokalnym wydaniu.