Wywiad z Adam Sowińskim, skrzydłowym Zorzy Brzeźnica!

1.Jak podsumowujesz rundę jesienną?

A: Moim zdaniem jak najbardziej na "+" ! Zrealizowaliśmy postawione nam i sobie cele , teraz mamy tego efekty które widać w tabeli Żagańskiej B klasy.

2. Który według ciebie mecz był najtrudniejszy?

A: Według mnie  były dwa takie mecze z Budowlanymi Gozdnica gdzie w ostatniej minucie meczu Budowlani strzelili nam bramkę na remis , tym samym urwali nam punkty które zadecydują o wszystkim na koniec sezonu. Drugi taki mecz był z UKS-em Witków! Gdzie cały mecz graliśmy naprawdę dobrze , staraliśmy się za wszelką cenę wydrzeć punkty na własnym boisku, mecz był strasznie zacięty ale ostatecznie udało się nam zwyciężyć.

3.Jesteś zaskoczony pozycją lidera?

A: Jestem bardzo zaskoczony! Mamy teraz fajną ekipę i taki sobie postawiliśmy cel , ale patrząc na to że drużyny z naszej ligi grają coraz lepiej  , szczerze nie wierzyłem że się uda. Jednak się myliłem i mamy to co chcieliśmy na koniec tej rundy.

4. Jaki będzie główny cel Zorzy w tym sezonie?

A: Nie potrafię odpowiedzieć za całą drużynę? Ale myślę że wszyscy chcielibyśmy tego samego , awansu do A klasy. Żeby jako w dalszym ciągu młody zespół rozwijać się i grać z lepszymi drużynami na lepszych boiskach.

5. W rundzie jesiennej zaczynaliście spotkania z jednym napastnikiem w trakcie spotkania przechodziliście na dwójkę z przodu nawet jeśli wynik był niekorzystny! Widać trener ma do was 100 procentowe zaufanie?

A: Tak! połowa naszego składu to są chłopaki z którymi grałem w juniorach w których prowadził nas trener Paweł Najdek! Który trenuje drużynę seniorów. Uważam że trener po takiej drodze przez jaką nas przeprowadził ma do nas 101 proc zaufania i wie na co nas stać dlatego też czasami nie boi się zaryzykować podczas meczu w którym przegrywamy!

6. Weszliśmy w nowy rok 2021 czego tobie oraz drużynie życzyć?

A: Czego można mi życzyć? Myślę że zdrowia tym bardziej teraz gdy panuje epidemia w Polsce i na świecie! Dodatkowo Chciałbym święcić jak najwięcej sukcesów w klubie którym gram od juniora a dla klubu? Awansu do A Klasy.