Wynik jak w hokeju

W naszym pierwszym meczu kontrolnym zremisowaliśmy 10:10. Zaledwie podczas tych 90 minut można było zauważyć u naszych piłkarzy lepszą grę piłką, podaniami oraz większe zgranie ze sobą. Bramki dla naszej drużyny zdobywali: Janusz Garnek, Krystian Tylk, Robert Chabiniak, Kamil Bendiuł, Oskar Szymoński oraz Dawid Martynów. Na duże słowa uznania zasługują: Janusz Garnek, który zdobył dla naszej drużyny aż 5 bramek oraz Mateusz Surowy, który w zeszły weekend okazał się najlepszym zawodnikiem na boisku. Na pochwałę zasługuje również Oskar Szymoński, który podczas swojego debiutu w dorosłej kadrze zdobył bramkę i przyczynił się do remisu naszej drużyny. W przyszłą niedzielę czeka nas kolejny sparing, o którym więcej niedługo na stronie.