Wielkie emocje i gorycz porażki:(

Ostatnia niedziela października i mecz ligowy z liderem rozgrywek UKS Witków. Zorza chciała , Zorza pokazała w tym spotkaniu że jest równorzędnym przeciwnikiem dla gości z Witkowa. Pierwsza połowa to dużo sytuacji klarownych gospodarzy po których wpadła jedna tylko bramka wyrównująca dla Zorzy. Wcześniej jednak żółto niebiesko czarni stracili bramkę po stałym fragmencie gry mimo wszystko pierwsza połowa ze wskazaniem dla Brzeźniczan  1:1 do przerwy. Drugie trzy kwadranse to jeszcze więcej emocji Ekipa z Gminy Brzeźnica za wszelką cenę chciała udowodnić że jest lepsza i potrzebuje trzech punktów jak tlenu. Jednak to UKS wychodzi na prowadzenie znowu stały fragment gry i znowu bramka stracona. Po chwili Zorza wyrównuje. kolejne minuty to znowu lider dochodzi do głosu i strzela na 3:2. Pod koniec spotkania drużyna z gminy Szprotawa strzela na 4:2 i było wiadomo że tego dnia o punkty będzie ciężko. Mimo wszystko Zorza łapie kontakt z gośćmi i strzela na 4:3. Sama końcówka spotkania szalona pełna emocji jak całe spotkanie Zorza ma rzut wolny w 93 min i próbuje za wszelką cenę doprowadzić do wyrównania , niestety nadziewamy się na kontrę , którą kończy najlepszy na boisku w zespole gości Damian Zięba i ustala wynik meczu na 5:3 dla zespołu z Witkowa.