Trzy punkty na trudnym terenie!

Kolejne dobre spotkanie rozegrali w niedzielne popołudnie podopieczni Pawła Najdka wygrywając na wyjedzie w Bożnowie z miejscowym Beskidem. Te spotkanie obfitowało w dużą ilość goli oraz błędów bramkarskich z obu stron. Zorza w pierwszej połowie próbowała kontrolować spotkanie otwierając dosyć szybko wynik spotkania na 1:0 po niecodziennym strzale na bramkę przez Macieja Irskiego. Po 30 min gospodarze odpowiedzieli i było 1:1. Gdy już wszyscy myśleli że takim wynikiem zakończy się pierwsza połowa to na 2:1 wyprowadził nasz zespół Sebastian Kukla który przed przerwą zmienił kontuzjowanego Karola Markowicza. Po przerwie drużyna z Brzeźnicy dorzuciła jeszcze dwa trafienia za sprawą Mirosława Tylka który sam na sam w 48 min nie dał najmniejszych szans bramkarzowi gospodarzy oraz kolejną cegiełkę do wygranej dołożył Wojciech Toczka który strzelił na 4:1 i było wiadomo że w tym spotkaniu przyjezdnym nie może się stać nic złego. Ekipę Beskidu stać było jeszcze na jedno trafienie a pod koniec spotkania miejscowi nie wykorzystali rzutu karnego i mecz zakończył się wynikiem 4:2 dla naszej drużyny. Dzięki wynikom z innych boisk Zorza na to chwilę zostaje samodzielnym liderem  B klasy Żagań z 13 punktami.