Raptus pokonany!

W niedzielne popołudnie lider B klasy Żagańskiej udał się na mecz ligowy do Dzikowic gdzie podopieczni Pawła Najdka mierzyli się z miejscowym Raptusem. Przyjezdni otworzyli bardzo szybko to spotkanie bo prowadzenie już w 5 minucie gry dał Adam Sowiński. Zawodnicy Raptusa nie mieli zamiaru w żaden sposób odpuścić rywalowi i dość szybko odpowiedzieli a na listę strzelców wpisał się w 10 min meczu Patryk Urbaniak.Gdy już wszyscy myśleli że pierwsza połowa zakończy się remisem to 43 minucie lewy obrońca Zorzy Robert Chabiniak wykorzystał zamieszanie na 18 metrze i uderzył z pierwszej piłki w samo okienko bramkarza z Dzikowic nie dając mu najmniejszych szans. Oba zespoły zeszły na przerwę przy wyniku 2:1 dla Gości. Po zmianie stron gra się zaostrzyła co obfitowało w bardzo dużą ilość kartek z obu stron. Mimo twardej gry drużyna Zorzy dzięki zmianom przeprowadzonym po przerwie strzeliła jeszcze dwie bramki odpowiednio w 82 min Michał Jasinowski dał naszej drużynie prowadzenie na 3:1 a na 4 :1 w 91min podwyższył Wojciech Toczka i tego dnia było wiadomo że trzy punkty pojadą do Brzeźnicy. Wynik dzisiejszych zawodów ustalił na 4:2 Maciej Pachurka po błędzie jednego z środkowych obrońców naszej drużyny który niefortunnie podał piłkę pod nogi przeciwnika.