Postraszyli Lidera!

Zawodnicy pierwszej drużyny Zorzy Brzeźnica mieli dzisiejszego popołudnia nie małą przeprawę! Miejscowi podejmowali na własnym obiekcie zespół Trapera Chichy , który nie miał zamiaru położyć się przed Liderem B klasy żagańskiej. Lepiej w mecz weszli mimo wszystko gospodarze którzy za sprawą indywidualnej akcji Krzysztofa Sowińskiego wyszli już w drugiej minucie na prowadzenie. Goście nie byli dłużni i dość szybko wyrównali. W 33 minucie meczu rzut karny na bramkę zamienił ponownie Krzysztof Sowiński i Zorza prowadziła 2:1 tuż przed przerwą goście mieli drugą szansę a zarazem ostatnią w tym meczu i doprowadzili do wyrównania i na przerwę obie ekipy schodziły przy wyniku 2:2. Po zmianie stron zespół prowadzony przez Pawła Najdka wyszedł ponownie na prowadzenie a na listę strzelców tym razem w 55 min wpisał się Robert Chabiniak. Jak się okazało była to kluczowa akcja meczu bo do końca spotkania wynik już nie uległ zmianie i nasza zespół dopisał tym samym kolejne trzy oczka i pewnie przewodzi w ligowej stawce.