Pewna wygrana!

Kolejne trzy oczka  doliczyli sobie zawodnicy pierwszego zespołu Zorzy. W Siecieborzycach o punkty ligowe drużyna z Brzeźnicy walczyła z tamtejszą Victorią. Gospodarze w pierwszej połowie nie mieli zamiaru się podłożyć przyjezdnym i do 35 minuty bardzo dobrze spisywali się na boisku groźnie wyprowadzając co jakiś czas groźne kontry. Mimo lepszej gry Victorii to goście wyszli na prowadzenie w 36 minucie na 1:0 strzelił Krzysztof Sowiński i oba zespoły schodziły na przerwę przy wyniku 1:0 dla Zorzy. Po przerwie ekipa z Siecieborzyc już tak ambitnie nie podeszła do spotkania i z biegiem czasu zaczęło brakować sił co skrzętnie wykorzystali goście którzy dorzucili jeszcze trzy trafienia odpowiednio w 60 min Karol Markowicz , 65 min Mirosław Tylk oraz 75 min Ponownie Karol Markowicz. Gratulujemy zwycięstwa i trzymamy kciuki za kolejne zmagania ligowe.