Minimalnie Lepsi!

Tylko jedną bramkę ujrzeliśmy dzisiejszego popołudnia na boisku w Brzeźnicy! Podopieczni Pawła Najdka wygrali skromnie 1:0 a bohaterem spotkania i jedynego gola został skrzydłowy Zorzy Adam Sowiński który dał zwycięstwo w 63 min. Goście z Witkowa nie mieli zamiaru oddać dzisiejszego dnia łatwo trzech punktów dzięki bardzo dobrze zorganizowanej obronie ekipie Zorzy nie udało się w pierwszej połowie zaskoczyć bramkarza UKSu. Druga połowa wyglądała podobnie jak pierwsze 45 min aż do momentu wyjścia na prowadzenie gospodarzy. od 75 min meczu goście z Witkowa za wszelką cenę dążyli do wyrównania mimo lepszej gry od gospodarzy w ostatnim kwadransie meczu nie udało się drużynie przyjezdnym wyrównać. Trzy punkty zostały w Brzeźnicy i tym samym zespół Zorzy umocnił się na pierwszym miejscu w tabeli. W ten weekend grały również nasze drużyny młodzieżowe! młodzik prowadzony przez Oskara Szymońskiego uległ drugiej drużynie Czarnych Żagań 6:3 , a trampkarz prowadzony przez Pawła Najdka uległ na własnym terenie Piastowi Iłowa 3:1.