Dwa Oblicza!

W drugim test meczu podopieczni Pawła Najdka mierzyli się na własnym boisku z zespołem Orła Konin Żaganski. Od razu widać było że poprzeczka jeśli chodzi o rywalizację będzie podniesiona znacznie wyżej aniżeli przed tygodniem. Już pierwsze 45 minut pokazało że rywal jest znacznie wymagającym przeciwnikiem niż ten z przed tygodnia , Zorza mimo chęci w pierwszych  trzech kwadransach musiała uznać wyższość przyjezdnych. Ekipa Orła była zdecydowanie lepsza i zdominowała wydarzenia na boisku w pierwszej połowie. Mimo kiepskiej gry w pierwszych 45 minutach nasza drużyna wyszła na drugą połowę całkowicie odmieniona i to zespół gospodarzy dominował zdecydowanie w drugiej połowie zdobywając najpierw wyrównującego gola w 50 minucie a 10 minut później  przechylił szalę zwycięstwa na swoją korzyść strzelając w 60 min drugą bramkę. Kunsztem strzeleckim w tym meczu popisał się Wojciech Toczka , który zaliczył dublet w tym spotkaniu.

ZORZA BRZEŹNICA 2:1 ORZEŁ KONIN ŻAGAŃSKI (0:1)

WOJCIECH TOCZKA 50,60 MIN