Bez punktów na koniec sezonu!

Zespół trampkarza w ostatnim meczu ligowym podejmował u siebie na własnym boisku Koronę Kożuchów. Podopieczni Pawła Najdka musieli niestety uznać wyższość ekipy gości i ulegli Koronie 13:1. Honorową bramkę pod koniec spotkania strzelił dla naszej drużyny Adrian Lechocki. Trampkarze Zorzy zajęli w ostatecznym rozrachunku ostatnie miejsce w tabeli. Mimo wszystko na pewno doświadczenie które nabywają w debiutanckim sezonie przyniesie efekty na jesień w przyszłym roku. Drużyna Trampkarza wystąpiła w następującym składzie : Br-Emil Szkudlarek , PO- Adam Szkudlarek , ŚO - Krzysztof Drozdek , ŚO- Kacper Kukla , LO-Albert Irski , PP-Wojciech Sokół , ŚP- Nikodem Januszewski , ŚPD - Dominik Pastuła , LP - Mateusz Chomicz , LN- Jan Sygutowski , PN- Adrian Lechocki.