Bez punktów! Bez przełamania:(

Niestety nie udało się zapunktować w pierwszym wyjazdowym meczu Keeza A klasy grupy IV. Z tym spotkaniem wiązano duże nadzieje na przełamanie punktowe. W praktyce wyglądało to w taki sposób że gospodarze z Trzebiela co mieli na nodze to wpadało a zespół Zorzy raził nieskutecznością i brakiem pomysłu na tworzenie akcji podbramkowych. Ekipa z Brzeźnicy przed pierwszym gwizdkiem miała dużą szansę aby zapunktować na terenie beniaminka. Żółto niebiesko czarni zamiast punktów dostali zimny prysznic w postaci sześciu bramek. Drużyna rozegrała bardzo słabe spotkanie z którego trzeba wyciągnąć jak najszybsze wnioski , bo już za tydzień na własnym terenie Podopieczni Pawła Najdka podejmą wicelidera z Grabika gdzie o punkty będzie bardzo trudno. Zespół Zorzy na pewno zostawi serducho na boisku aby sprawić niespodziankę. Honorową bramkę dla gości w sobotnim meczu ligowym zdobył Krzysztof Sowiński.