Pierwszy komplet punktów

Po ciężkich początkowych kolejkach nareszcie przyszedł czas na pierwsze zdobyte punkty. Udało nam się je wywalczyć w niedzielnym meczu z Victorią Siecieborzyce, w którym zwyciężyliśmy 3:2. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Maciej Irski (14'), Michał Śleżuk (40') oraz Sebastian Kukla (46'). Nasi rywale strzelili gole w 53. oraz 56. minucie. Mimo wygranej, niezmiennie pozostajemy na przedostatniej pozycji w ligowej tabeli.

W przyszłą niedzielę (23 września) udamy się na derby gminy do Wichowa, gdzie rozegramy ciężki spotkanie z miejscowym Piastem. Wichów do tej pory zgromadził cztery punkty i zajmuje 7. miejsce w tabeli, a w poprzedniej kolejce przegrał 4:0 z Traperem Chichy. W tych ciężkich rozgrywkach liczymy na wsparcie kibiców. Serdecznie zapraszamy, start o godzinie 12:00.