Okazały start!

Po bardzo długiej przerwie piłkarskie emocje wróciły na b klasowe boiska. W pierwszej kolejce rundy wiosennej nasza drużyna podejmowała na własnym terenie Victorię Siecieborzyce. Zespół gospodarzy nie był tego dnia zbyt gościnny dla przyjezdnych i zdecydowanie prowadził grę pod swoje dyktando w pierwszych trzech kwadransach czego efektem był rezultat 2:0. Po zmianie stron Victoria próbowała nawiązać z liderem Żagańskiej B klasy równorzędną walkę i chodź zespół z Siecieborzyc strzelił kontaktowego gola to chwilę później było już 3:1. W końcowym rozrachunku Zorza pokonuje ekipę z gminy Szprotawa aż 7:1 i dzięki dzisiejszej wpadce wicelidera z Gozdnicy która minimalnie okazała się gorsza od teamu z Bożnowa odskakuję na 5 punktów w ligowej tabeli. W ten weekend grały również zespoły młodzieżowe naszego klubu drużyny młodzika oraz trampkarza musiały uznać wyższość przeciwników zaś o niebo lepiej spisali się najmłodsi którzy zajęli wysokie 2 miejsce w swoim turnieju ligowym na własnym boisku ulegając jedynie Czarnym Żagań.