Derby dla Brzeźnicy, Mistrz jesieni!

W ostatniej kolejce ligowej pierwszy zespół Zorzy mierzył się w bardzo ważnym meczu ligowym ( Derbowym) z Sąsiadem za miedzy Piastem Wichów na ich własnym terenie. Mecz z gatunków tych najcięższych wiadomo było od początku że derby to derby i żaden zespół nie odstawi nogi! Mimo wszytko ekipa z Wichowa wyszła już w pierwszej połowie na prowadzenie i mimo wszelkich prób ze strony gości bramka gospodarzy stała jak zaczarowana do przerwy 1:0 dla gospodarzy! Po przerwie obraz gry nie zmienił się po 60 min gdy  po trafionych zmianach oraz zmianie ustawienia do bardziej ofensywnej gry przeszedł nasz zespół! W 62 minucie po dośrodkowaniu z lewej strony na 1:1 wyrównał wracający po pauzy 4 kartek Krzysztof Sowiński! Ta bramka uskrzydliła podopiecznych Pawła Najdka którzy poszli za ciosem wychodząc na prowadzenie 2:1 3 min później. Pod koniec meczu a dokładnie w 93 minucie trzecią bramkę a zarazem ostatnią w tym meczu po bardzo ładnym podaniu przez Michała Jasinowskiego piłkę w siatce umieścił Wojciech Toczka i tym samym zapewnił liderowi B klasy grupa Żagań Mistrza Jesieni!!! W ten weeekend grały również nasze zespoły młodzieżowe , drużyna młodika dzielnie walczyła z liderem ligi Czarnymi Żagań ostatecznie przegrywając 3:1 a drużynie Trampkarza w dzisiejszym spotkaniu ligowym wystarczyło sił tylko na pierwsze 40 min w ostatecznym rozrachunku podpoieczni Pawła Najdka ulegli druzynie z Żagania 8:0